Бориспiль
C

Головні новини

Сергій Бунін: «Готовий працювати для розвитку України!»


Згідно із останніми соціальними дослідження, на дострокових парламентських виборах партія «Слуга народу» є абсолютним лідером передвиборчих перегонів, її кандидатів готові підтримати понад 42 % виборців. Кандидатом від Зе! Команди по 98 округу є Сергій Бунін. Спілкуємося про те, що цікавить виборців.

Кандидат у депутати Верховної Ради України від політичної Партії «Слуга народу»

 • 48 років, уродженець Київщини.
 • Освіта — вища:
 • Український транспортний університет, інженер-механік;
 • Київський національний університет імені Т.Г.Шевченка, правознавство.
 • Директор ТОВ «Грант».
 • Голова благодійної організації «Ліга підтримки вітчизняного виробника».
 • Із 2015-го року — депутат Київської обласної ради.

«Бути депутатом — це велика відповідальність перед людьми»

— 98 округ неоднорідний: тут і понад 60-тисячний Бориспіль, і невеличкі райцентри, такі, як Яготин, Згурівка, і зовсім маленькі села. Чи не буде ставлення до районів за залишковим принципом?

— Насправді проблеми і сіл, і міст однакові: тарифи, зарплати, пенсії, дороги, відсутність роботи. У великих містах є ще комунальні проблеми, у селах — проблеми із працевлаштуванням, функціонуванням освітніх і медичних закладів, але все це похідне від головної проблеми країни — війни та низького економічного розвитку. Я — член партії «Слуга народу», ми усі є командою Президента України Володимира Зеленського. Тож разом і вирішуватимемо усі ці питання.

— Депутат—мажоритарник традиційно асоціюється із представником округу в Раді. Які проблеми ви готові вирішити в разі обрання?

— Верховна Рада — це законодавчий орган, і якщо у державі будуть ухвалені потрібні для населення закони, то працюватиме економіка і коштів вистачатиме. Наразі я більше працюю із людьми на місцях, розумію, що проблем багато: у Борисполі гострим є питання несанкціонованих сміттєзвалищ та будівництва об’їзної дороги, у Яготині — так само несанкціоновані сміттєзвалища просто посеред міста, у Новій Олександрівці Згурівського району — затяжна «війна» щодо перерозподілу земель , у Студениках — передача громаді колишнього колгоспного лісу, і так далі. Є над чим працювати нашій команді. Адже сам, як відомо, в полі не воїн!

— Наш округ в основному аграрний, яким ви бачите майбутнє сільського господарства України?
— Я б не хотів, щоб про округ, як і про країну в цілому, говорили, що вони виключно аграрні, бо навіть у сільському господарстві настав час навчитися не продавати за безцінь сировину, а створювати додану вартість. Мене, наприклад, хвилює вкрай низька ціна на зернові і те, що трейдери мають більші прибутки, аніж виробники, це несправедливо. Знову-таки проблема продажу землі: з одного боку, власник володіє земельним паєм, але не може ним розпорядитися, з іншого — не можна допустити, щоб українську землю скупили іноземні агрохолдинги. Потрібні прозорі умови гри, повна інвентаризація землі. Ми за розвиток фермерського руху, бо саме фермерство може зберегти село і забезпечити зайнятість населення.

Минулого року на обласному рівні ми насилу «протягнули» проект із інвентаризації землі у Іванківському районі і «знайшли» 35 тисяч гривень неврахованих гектарів землі! Уявляєте, яка це цифра у масштабах області та держави? Тому чіткі правила і повна інвентаризація, а ще — дбайливе ставлення до землі, бо вона годувальниця, підтримка фермерства, а все інше — треба обговорювати.

— Однією із найбільш успішних реформ України вважають децентралізацію. Чи імпонує вам делегування повноважень на місця? Чому на Київщині реформа проходить так повільно?

— Децентралізацію я підтримую, але тут теж треба берегтися від спокус, коли деякі голови ОТГ відчувають себе «князьками». Є економічно обрахований доцільний план розподілу громад, які повинні бути самодостатніми і в них на все вистачало б коштів. Головне, щоб ці кошти працювали на покращення якості життя громад, а не на створення благ посадовцям.

— Розкажіть про себе, свою родину: чим живете, про що мрієте, як рідні сприймають ваше бажання балотуватися?

— Родина — це мій тил, моя наснага, мій вірний і відданий друг, і я не хочу, щоб хтось туди втручався. Люблю дружину, пишаюся сином, хочу, щоб довго жила мама, — оце і все, що треба знати про моїх рідних. Мрію про мир в Україні, про щасливих і впевнених в майбутньому людей. А сам при цьому готовий працювати на країну, аби вона такою і стала — країною щасливих людей і країною наших мрій. Саме цим ідеям я готовий служити, адже депутат — слуга народу.

Зе! Депутат Сергій Бунін: брехня і правда

Брехня №1
Олігарх, «мажор», земельний магнат йде до влади, аби стати ще багатшим та впливовішим.
Правда
Я народився у простій родині, трудовий шлях розпочав із машиніста автомобільного крану. Після розпаду Радянського Союзу вирішив спробувати себе у підприємницькій діяльності, побудував власний бізнес. Не вважаю це чимось постидним, адже завжди працював чесно, відповідально сплачуючи податки. Землі, будинки, про які люблять згадувати конкуренти, є не моїм персональним «багатством», а частиною бізнесу, який я ніколи не приховував. До Верховної Ради України балотуюся, зокрема, і для того, щоб
захистити права підприємців та фермерів Київщини, аби вони могли розвиватися на благо нашого краю, без блату, кришувань та «відкатів». А прості люди мали роботу та гідну зарплату тут, в Україні, не шукаючи кращої долі на чужині.

Брехня № 2
Він «перебіжчик» з іншої партії; таким байдуже з ким і як працювати.
Правда
Дійсно, до Київської обласної ради я прийшов разом із політичною партією
«Самопоміч», а нині є членом команди діючого Президента Володимира Зеленського. І це було моїм власним вибором не як політика, а як звичайного громадянина. Який також, як і всі українці, багато років мріяв про справжні зміни в країні та повну зміну застарілої влади. Із обранням справжнього народного Президента ми отримали цей унікальний шанс. Тепер головне — його не втратити, підтримати Володимира Зеленського міцною командою у Верховній раді та активністю виборців у день голосування.

Брехня № 3
Він не знає проблем округу, бо ніколи тут не жив.
Правда
Із 2015-го року я є депутатом Київської обласної ради, і не з чуток, а з щоденної роботи знаю про проблеми усіх без виключення районів нашого краю. Депутат Верховної Ради України — відповідальна посада, яка вимагає зосередженості та обізнаності в найменших тонкощах проблем свого округу. Про основні проблеми Бориспільщини, Яготинщини, Згурівщини, Переяслав-Хмельниччини, частини Броварського району, що охоплює 98-й округ, я знав і до цього часу, «деталі» вивчаю у щоденному спілкуванні з виборцями та представниками влади на місцях.

Мовою цифр

 • провів 287 зустрічей
 • отримав від громадян 476 звернень
 • проїхав по округу 2134 км
 • взято на опрацювання 144 звернення громадян.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: