Бориспiль
C

Головні новини

Бориспільського району може не бути


Згідно проекту адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Київської області, який представив Департамент містобудування та архітектури КОДА, Бориспільський район перестає існувати, як окрема адміністративна одиниця і входить до Броварського району. Про це повідомляє Інформаційна агенція «Погляд».

Якщо це дійсно відбудеться тоді КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» втрачає свій статус регіональної. І лікуватися громадянам із району прийдеться у Броварах.

Ця інформація суперечить вказівці новопризначеного очільника КОДА про необхідність перебудовувати бориспільську лікарню до другого рівня (рівень райцентрів).

Загалом на прес-конференції у Київському Центрі розвитку місцевого самоврядування КОДА винесла пропозиції щодо створення у Київській області п’ять районів.

“Ми запропонували Броварський район, доволі великий по території і доволі складний по доступності, розділити на два, і одним з центрів бачимо Переяслав-Хмельницький район. Усі межі нових майбутніх районів йдуть за новим принципом — за межами об’єднаних територіальних громад, які базуються саме на проєкті змін до перспективного плану”, – розповів в.о. директора департаменту містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації Дмитро Ликов.

Ці пропозиції передані в Мінрегіонбуд, проте поки що пропозиція КОДА не була підтримана.

Згідно з пропозиціями Мінрегіону, проєкт адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Київської області передбачав 45 ОТГ, з яких 24 міських, 14 селищних та 7 сільських. А також 4 об’єднані райони : Білоцерківський з населенням 487,2 тис. осіб, Броварський з населенням — 435,9 тис осіб, Васильківський з населенням 435,8 тис. осіб, Ірпінський з населенням 358,8 тис. осіб.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

 1. anna 29 липня 2019 12:28
  • Не подобається
  • 0
  • Подобається
  та що за нові і нові маразми виникають???
 2. 9999 30 липня 2019 16:45
  • Не подобається
  • +2
  • Подобається
  Чудо-реформи. Все для народу!
 3. Ім`я 2 серпня 2019 13:04
  • Не подобається
  • 0
  • Подобається
  Дно-Д`артаньян
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: