Бориспiль
C

Головні новини

Діяльність підприємства КП «ВУКГ»


КП «ВУКГ» забезпечує в місті Бориспіль вивезення побутового сміття, благоустрій доріг і тротуарів, квітучі клумби, зелені сквери, упорядкування озер, зовнішнє освітлення вулиць.

Основним місцем, де накопичується оплачене і неоплачене сміття, є контейнерні майданчики біля багатоповерхівок. До жовтня 2018 року за порядок на сміттєвих майданчиках та поряд, де люди складають негабаритні відходи, відповідали три підприємства: ЖЕК, ЖРЕУ та ВУКГ. Тепер усі питання щодо вивезення відходів, прибирання майданчиків — до КП «ВУКГ». І підприємство зуміло організувати роботу якісно. Але щоб місто залишалося чистим та красивим, потрібна допомога і відповідальність кожного мешканця нашого міста.

Комунгосп прибрав контейнерний майданчик від магазину «Роян», неподалік Будинку культури (вул. Оврашка, 1). Раніше туди звозили габаритне і негабаритне сміття зі всієї округи. Тепер люди стали «на шару» викидати непотріб на вул. Глибоцьку, 81. Звідти купи сміття доводиться вивозити двічі на день. Але завдяки КП «ВУКГ» і старанній прибиральниці там завжди чисто.

Завантаження негабаритного сміття на Глибоцькій, 81. Тракторист Володимир Плахотнюк.

Турбота про зелене місто

У Борисполі розширюються зелені зони, які потребують догляду. Серед них — територія Олесницького озера. Днями там висадили алею черемхи української, а також червонолисті сливи, платани, верби, декоративну осоку. Працівники зеленого господарства КП «ВУКГ» виконали комплекс робіт з облаштування газонів: висіяли траву, підживлювали її, поливали.

Поряд є сміттєві баки, урни, усе прибирається. Комунальники просять мешканців Борисполя берегти і цінувати красу і чистоту, про яку дбають працівники КП «ВУКГ».

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: