Бориспiль
C

Головні новини

Гірський Парк Ошитківський обіцяють оновити


Парк Ошитківський у Горі знаходиться в центральній частині села. Це чимала зона відпочинку, яку розпочали відроджувати кілька років тому.

Сільський голова села Гора Роман Дмитрів розповів «Вістям», що раніше навести лад у парку силами сільради не було змоги через відсутність кадастрового номеру на земельну ділянку, на якій розташований парк, тому роботи проводилися в окремих його частинах.

«Два місяці тому як парк має кадастровий номер, тож тепер реалізуємо амбітні плани щодо відновлення та осучаснення його, — розповів Роман Дмитрів. — Сподіваюся, що до нового року отримаємо проект облаштування території, кошти на нього вже виділені. Думаю, що навесні 2020 року почнемо масштабну реконструкцію парку: люди просять на території парку відновити старе озеро, прокласти пішохідні доріжки, встановити лавочки та освітлення».

Ідея відновлення даної території з’явилася у громади села в 2016 році під час проведення толоки в парку.

«Після того як ми разом прибрали сміття, якого вивезли аж сім причепів, депутати сільради майже одноголосно прийняли рішення розпочати розбудову зони відпочинку. Розпочали із присвоєння нової назви території -  парк Ошитківський», — розповів сільський голова.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: