Бориспiль
C

Головні новини

Владислав Байчас: «ГУ ДСНС не впоралося, допоміг аеропорт»


Голова Бориспільської районної ради Владислав Байчас говорить, що ДСНС не впоралася зі своєю роботою через неготовність до подібних ситуацій.

«Це уже старе сміттєзвалище глибиною у кілька метрів, тому гасити багатошарове сміття водою неефективно, а представники ДСНС інших методів гасіння не змогли організувати. Я вдячний за якісну допомогу в ліквідації пожежі керівництву ДП МА «Бориспіль», зокрема гендиректору Павлу Рябікіну та його заступнику Георгію Зубко, які відразу після мого дзвінка перейнялися проблемою та надали ґрунт для гасіння полум’я», — розповідає Байчас. Також керівник уточнив, що від моменту загорання і до опівночі для гасіння будівельного сміття було використано 48 тридцятитонних автомобілів із ґрунтом.

«Проблема зі стихійним сміттєзвалищем давня, до виникнення пожежі питання його ліквідації не було в пріоритеті. Думаю, територію слід віддати в приватні руки, щоб був контроль над кількістю надходження сміття, розглядалися варіанти його можливої переробки», — підсумував голова райради.

Аеропорт працював. У прес-службі МА «Бориспіль» повідомляють, що загорання даного полігону не вплинуло на роботу аеропорту, рейси авіаліній не відмінялися та не переносилися.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: