Бориспiль
C

Головні новини

Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)

Фото Сергій Марченко

Пожежа сталася близько 14.00, стовп диму було видно на лівому березі Києва.

За словами очевидців, горіло слабо, але диму було багато. Через сильні пориви вітру полум’я швидко перемістилося на все сміття та бур’яни. Пожежникам вдалося стримати загорання соняшникового поля, вогонь рухався в напрямку бориспільських полів фільтрації. На місці працювали пожежні бригади Борисполя, сіл Гора, Іванків, допомагали працівники КП «ВУКГ», «Бориспільводоканалу», долучився і аеропорт «Бориспіль».

Стихійне сміттєзвалище непобутових та будівельних відходів поблизу аеропорту утворилося в адмінмежах Глибоцької сільської ради, частина його території перебуває на земельній ділянці, що перебуває в користуванні КП «Бориспільводоканал» — на ній розташовані міські поля фільтрації. Даний полігон існує багато років, про його функціонування знають як місцеві, так і районні чиновники, проте проблему замовчували, поки її не викрила пожежа.

Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)Пожежа на сміттєзвалищі: гасіння та наслідки (фото, відео)

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: