Бориспiль
C

Головні новини

П'ять млн євро для школи №5


Микола Корнійчук, перший заступник міського голови, прокоментував «Вістям» причини гальмування початку робіт із добудови НВК.

— Чому досі не розпочато добудову НВК ім. К. Могилка?

— У Бориспіль, щоб подивитися школу, приїздив представник Європейського банку Рой Дрейков. Міський голова днями підпише чотиристоронню угоду на фінансування проекту разом із Мінрегіорозвитку, міським управлінням ЖКГ та Європейським банком. Йдеться про безповоротне інвестування в проект 5 млн євро — це 80% від вартості добудови, решту 20% заплатить місто. Умова банку: за їхні кошти має бути готове до експлуатації приміщення з обладнанням, а місто зі свого боку вкладе кошти у меблі, оснащення та благоустрій, побудуємо також окрему котельню для школи. Площа добудови 10,5 тис. м кв. (для порівняння, площа нового ліцею 15,5 тис. м кв.). Європейський банк, згідно із переробленим проектом під інвестиції, вкладає в добудову школи 167 млн 997 тис. грн. Тендерна документація готова, триває її перевірка, усі договори й акти виконаних робіт будуть підписуватися теж чотирма сторонами за участі банку. Ще одна вимога банку — об’єкт має відкриватися за участі центральних органів влади, зокрема Президента.

— Як просуваються справи із будівництвом ДНЗ на вул. Момота?

— Завершилися усі судові розгляди щодо розірвання договору та повернення коштів, невикористаних забудовником. Чекаємо нового тендеру.Садочок побудуємо.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: