Бориспiль
C

Головні новини

Добудова бориспільської школи №5: потрібно 195 млн грн


Добудова бориспільської школи №5: потрібно 195 млн грн

Ще тривають завершальні роботи із благоустрою території та облаштування всередині приміщення нового бориспільського Академічного ліцею, а міська влада уже думає над планом подальшого розширення шкільних площ. Насамперед йдеться про анонсовану добудову міської школи № 5 ім. Костянтина Могилка.

Міський голова Анатолій Федорчук повідомив «Вістям», що процес підготовки до бажаного старту робіт триває.
«Повністю готовий проект добудови школи №5, він пройшов експертизу — документ знаходиться в міському Управлінні капітального будівництва. Вартість добудови — 195 млн грн. Приміщення розраховане на 400 місць. Передбачено внутрішній дворик. Проектом розраховано, щоб добудова стала єдиною гармонійною будівлею із діючою школою та мала сучасний благоустрій території», — коментує мер. Головним каменем спотикання на шляху до втілення задуму, визнає Анатолій Соловйович, буде фінансування. Оскільки йдеться про серйозні витрати на будівництво із міської казни, влада обіцяє передбачити стартову суму при плануванні бюджету на 2019 рік та заручитися підтримкою обласних депутатів, щоб розраховувати на фінансування із обласного бюджету. «Лише за кошти міського бюджету важко буде втілити добудову, оскільки потрібен капітальний ремонт приміщення діючої школи №5, що теж передбачає витрати», — говорить міський голова.
На початку 2019 року, за твердженням голови, можна буде говорити про оголошення тендеру та згодом залиття фундаменту добудови школи № 5.
Нагадаємо, на будівництво нового академічного ліцею витрачено 215 млн гривень із міського бюджету. Процес спорудження триває два роки, їм передували п’ять років підготовчих робіт. Міська влада підкреслює, що проект став успішним завдяки добросовісному забудовнику ПрАТ «Агробудмеханізація» та акумульованим, за рахунок депозитів, бюджетним коштам.

Оксана ПАВЛОВА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: