Бориспiль
C

Головні новини

Золочівська ОТГ — перша в Бориспільському районі


Першоствореною в Бориспільському районі стала Золочівська ОТГ, об’єднана селами Гнідин (Гнідинської сільської ради) та Вишеньки і Петропавлівське (Вишеньківської сільської ради) на умовах добровільного об’єднання громад.

Центром Золочівської ОТГ обрано Гнідин. 14 червня 2019 року розпорядженням голови Київської ОДА дане об’єднання було підтверджено. Проте зі зміною влади в обладміністрації усі раніше створені ОТГ розглядаються наново та часто переформатовуються. За словами Гнідинського сільського голови Олександра Лазаренка, кінцеве слово лишилось за Міністерством регіонального розвитку, будівництв та житлово-комунального господарства України. «Я зроблю все, що від мене залежить аби зберегти створену людьми громаду. Чиновники з Мінрегіону не повинні диктувати нам умови об’єднання!» — не приховуючи емоцій прокоментував ситуацію довкола Золочівської ОТГ голова Гнідинської сільради.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: