Голова Вороньківської сільської ради Ніна Яструб зазначила, що населення Воронькова становить 4 тис. осіб, село розвивається і готове до ОТГ.
«Я впевнена, що бюджет села наповниться, якщо ПДФО нараховуватиметься за місцем проживання людини, а не її роботи. Село має непогану інфраструктуру, багато молоді. Із Борисполем об’єднуватися ми не бажаємо, бо побачили їхнє вміння керувати», —натякнула голова села на поганий стан дороги, яка веде з Борисполя до Воронькова.



коментарі