Бориспiль
C

Головні новини

«Кінг-Конг» можуть розблокувати


Питання видачі ордерів співробітникам Державної служби України з надзвичайних ситуацій 30 вересня вкотре розглядалося на засіданні виконавчого комітету Бориспільської міської ради. Йдеться про чотири квартири у будинку на вулиці Київський Шлях, 95 (так званий «Кінг-Конг»).

Питання не вперше виносилося на засідання виконкому. Повідомлялося, що служба придбала квартири за результатами конкурсу через Прозоро за кошти державного бюджету, квартири були розподілені між працівниками, які перебували на квартирному обліку понад 20 років.

При обговоренні прозвучало запитання, наскільки захищені інвестори, які купували квартири у попереднього забудовника — ТОВ «Агробудпереробки» і чекають квартир уже 10 років. Директор нинішньої компанії-забудовника «Бориспільміськбуд» Микола Ящишин передав міському голові Анатолію Федорчуку листа, в якому йдеться, що у багатоповерхівці 313 квартир, а станом на 26 вересня 2019 року всі квартири реалізовано.

Відомо, що за майновими зобов’язаннями ТОВ «Агробудпереробка» було продано на користь фізичних осіб 202 квартири. «Бориспільміськбуд» гарантує, що квартири, які є власністю Головного управління національної гвардії України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій нікому іншому не продані і не подаровані. Чи всі інвестори «Агробудпереробки» отримали оплачене житло, у листі не йдеться.

Анатолій Федорчук повідомив, що була зустріч із керівниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які просили піти назустріч людям, бо вони вже пенсійного віку, один із них — онкохворий.

Для прийняття позитивного рішення не вистачило двох голосів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: