Бориспiль
C

Головні новини

Загублену дорогу передали місту


Проблемний відрізок дороги 1,7 км (частина дороги Бориспіль-Дударків), який «випав» із карти автодоріг Бориспільщини, передано в комунальну власність міста.

Цю ділянку знають як дорогу біля Промінського саду. «Вісті» писали у №35 (995) про те, що Бориспільський район, на землях якого знаходиться згаданий відрізок, взяв його на баланс як безгосподарний, а потім рішенням сесії Бориспільської районної ради від 13 серпня передав місту. На сесії Бориспільської міської ради 8 жовтня депутати підтримали рішення щодо дороги.

У рішенні йдеться: «Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Борисполя від територіальних громад сіл Бориспільського району частину дороги Бориспіль — Дударків від перетину з вул. Запорізька—вул. Завокзальна — вул. Північна до перехрестя з кільцевою дорогою (ПСО м. Києва) в адміністративно-територіальних межах Дударківської сільської ради Бориспільського району Київської області, автомобільна дорога 0100402 Бориспіль — Дударків — Бзів — /М-03/ загальною площею 11 323,00 кв. м, балансовою вартістю 0,00 (нуль гривень 00 копійок).

Передати безоплатно КП «Виробниче управління комунального господарства».

З’ясувалося, що дорога, яка була непроїзною, нині змінилася. Потрудилося ТОВ «БІЛИЙ ЦВІТ», розташоване на вулиці Завокзальна, 1, яке її адаптувало для власних виробничих потреб.

Дорогу прогрейдерували, засипали вибоїни, розрівняли, почистили узбіччя. Однак коли підуть дощі, її стан погіршиться, адже асфальтового покриття там практично не залишилося.

На сесії були пропозиції відремонтувати асфальтове покриття в складчину — за участі підприємців-спонсорів. Дорога у міській комунальній власності, і Бориспіль обіцяє взятися за її ремонт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: