Бориспiль
C

Головні новини

У Борисполі відбулися навчання з надання першої медичної допомоги (фото)


24 жовтня участь в навчаннях взяли працівники бориспільської патрульної поліції і медики екстреної допомоги.

За словами заступника головного лікаря з медичних питань Бориспільської підстанції екстреної медичної допомоги Анатолія Скибуна, планові навчання з надання першої медичної допомоги при ДТП та інших надзвичайних ситуаціях проводяться двічі на рік.

«Вміння надавати першу медичну допомогу - важливий аспектв підготовці працівників поліції. Вони першими прибувають на місце надзвичайної події, і від того, наскільки кваліфіковано зможуть надати першу долікарську допомогу до приїзду медиків, часто залежить життя постраждалих. Такі заняття потрібні, і добре, що в Борисполі є фахівці, які можуть високопрофесійно провести такі навчання. Із медиками Бориспільської екстреної  медичної допомоги тісно співпрацюємо не лише на навчаннях, а й під час реальних подій», - розповів старший інспектор х професійної підготовки батальйону патрульної поліції м. Бориспіль Сергій Худоба.

Під час навчання медики показували, як діяти в ситуаціях, що загрожують життю постраждалого:  як зупиняти артеріальну і венозну кровотечу,  робити штучне дихання, знімати шолом, щоб не пошкодити шийні хребці та багато іншого.

У Борисполі відбулися навчання з надання першої медичної допомоги (фото)У Борисполі відбулися навчання з надання першої медичної допомоги (фото)У Борисполі відбулися навчання з надання першої медичної допомоги (фото)У Борисполі відбулися навчання з надання першої медичної допомоги (фото)У Борисполі відбулися навчання з надання першої медичної допомоги (фото)У Борисполі відбулися навчання з надання першої медичної допомоги (фото)У Борисполі відбулися навчання з надання першої медичної допомоги (фото)У Борисполі відбулися навчання з надання першої медичної допомоги (фото)У Борисполі відбулися навчання з надання першої медичної допомоги (фото)У Борисполі відбулися навчання з надання першої медичної допомоги (фото)У Борисполі відбулися навчання з надання першої медичної допомоги (фото)У Борисполі відбулися навчання з надання першої медичної допомоги (фото)У Борисполі відбулися навчання з надання першої медичної допомоги (фото)У Борисполі відбулися навчання з надання першої медичної допомоги (фото)У Борисполі відбулися навчання з надання першої медичної допомоги (фото)У Борисполі відбулися навчання з надання першої медичної допомоги (фото)У Борисполі відбулися навчання з надання першої медичної допомоги (фото)У Борисполі відбулися навчання з надання першої медичної допомоги (фото)У Борисполі відбулися навчання з надання першої медичної допомоги (фото)У Борисполі відбулися навчання з надання першої медичної допомоги (фото)У Борисполі відбулися навчання з надання першої медичної допомоги (фото)У Борисполі відбулися навчання з надання першої медичної допомоги (фото)У Борисполі відбулися навчання з надання першої медичної допомоги (фото)У Борисполі відбулися навчання з надання першої медичної допомоги (фото)

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: