Жк Мрия
Бориспiль
C

Головні новини

Змагалися дівчатка-шахістки


У минулу суботу відбулись шахові змагання дівчаток 2008 р.н. та молодших — особистий чемпіонат м. Бориспіль 2019 р. за місцем проживання зі швидких шахів серед дівчат.

Захід проводив міський центр спорту та фізичного здоров’я населення. До участі у змаганнях були допущені 10 найбільш підготовлених шахісток . У п’яти турах за швейцарською системою були виявлені переможці змагань: Софія Александрова та Варвара Вишневська набрали однакову кількість очок: по 4 кожна. А оскільки в очному двобої їм зустрітись не довелось, то обидві вибороли титул чемпіонки м. Бориспіль 2019 року серед дівчаток вказаного вище віку. Щодо третього призера, то бронзову нагороду отримала ще одна Софія – Ануфрієнко. У неї на пів очка менше, ніж у переможців. Всі три переможниці нагороджені грамотами, медалями та сувенірами від Бориспільського міського центру спорту та ФЗН.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:
Календар публікацій
«    Липень 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031