Бориспiль
C

Головні новини

Не уклав договір із комунальниками — відповідай сам!


Як бути тим, хто не підписав договір із обслуговуючою компанією на утримання будинку? Бориспільські комунальники стверджують, що мешканцям таких будинків «солодко» не буде.

1 травня 2019 року вступив в дію новий закон про житлово-комунальні послуги. Відтепер до комунальних послуг належать подача газу, електрики, тепла, гарячої та холодної води, водовідведення та вивезення сміття. До житлових послуг тепер належить тільки управління будинком, яке включає в себе його утримання (прибирання тощо) та електропостачання у спільних приміщеннях.

На нараді Бориспільського міського голови 20 січня заступник голови Микола Корнійчук повідомив, що у місті є багатоквартирні будинки, де типові договори мешканці відмовилися підписувати. 

«У мешканців багатоквартирних будинків на вулиці Ясна 1, 2 3, та 4 систематично забивається каналізаційна мережа. Однак за цими адресами договори із обслуговуючими компаніями не укладено, люди прийняли рішення самостійно виконувати такі роботи. Наші комунальні підприємства більше не обслуговують ці будинки», — підсумував Корнійчук.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: