Бориспiль
C

Головні новини

У Бориспільській РДА представили нового голову


6 лютого в актовій залі Володимир Строкань офіційно приступив до виконання обов’язків очільника Бориспільської РДА.

Відкритість, відповідальність і клієнтоорієнтовність – саме цими принципами новий голова РДА Володимир Строкань планує керуватися в роботі. Від команди він очікує роботи на результат та поваги, а одним із першочергових завдань бачить підготовку району до реформи.

«Для мене дуже велика честь отримати довіру президента, голови ОДА, Кабміну, Офісу президента. Також це корелює з великою відповідальністю як перед Богом, так і перед громадою.

Останній рік ми живемо в епоху великих змін, які розпочалися в нашій державі. Всі знають, що район наш унікальний – це унікальний транспортний хаб, унікальне розміщення, це унікальна можливість, де міська влада, районна влада працюють як один організм.

Люди повинні відчути, як влада працює відкрито, клієнтоорієнтовано, а також справедливо на виконання завдань громади», – зауважив В. Строкань у своїй промові.

За його словами, «розбудовуючи інфраструктуру, ми повинні пам’ятати, що за цей короткий термін маємо підготувати район до адмінреформи, щоб інфраструктура у подальшому чітко відповідала запитам ОТГ, які будуть жити і розвиватися».

Також В. Строкань представив своє бачення роботи в команді.

«Я ціную кожного працівника команди і в подальшому працюватимемо всі разом, але одна вимога – орієнтація на результат, повага, командна робота», – зауважив він.

За інформацією: «ТС»

Новий очільник Бориспільської РДА родом із міста Черкаси.

В різні роки кандидат балотувався в Черкаську міську, обласну ради. На місцевих виборах 2015 року балотувався в Київську обласну раду від партії “Самопоміч”, однак в жодному випадку депутатом не був обраний.

Володимир Строкань працює в столиці топ-менеджером в корпорації “Ашан”. Окрім квартири в столиці, декларує нерухомість на Черкащині, 247 тис. дол. готівки, заробітну плату за минулий рік понад 1,1 млн. грн. та автомобіль бізнес-класу Mercedes-benz GL 350 CDI 2013 року випуску.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: