Бориспiль
C

Головні новини

Вчителям підвищать зарплату


Уряд спрямував місцевим бюджетам кошти на освіту. Про це на апаратній нараді 24 лютого повідомила заступник Бориспільського міського голови Людмила Пасенко.

«12 лютого Кабінет Міністрів України ухвалив ряд важливих рішень в сфері освіти.

«Щодо деяких питань надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми «Спроможна школа», то виділяється 3,5 млрд грн. Ці кошти спрямовуватимуться на капремонти, поліпшення матеріально-технічної бази. Використання субвенції здійснюватиметься на засадах співфінансування з місцевими бюджетами. На минулому тижні управлінням освіти спільно з управлінням капітального будівництва були підготовлені й подані на розгляд Міністерства освіти та науки пакети документів на утеплення гімназії «Перспектива» (заявлена загальна сума 12 млн 559 тис. 200 грн) та на капітальний ремонт харчоблоку ЗОШ №3 (заявлена вартість 2 млн 222 тис. 759 грн)», — повідомила Пасенко.

Повідомлялося, що була прийнята Постанова Кабінету Міністрів «Деякі питання надання субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної доступної освіти «Нова українська школа у 2020 році». Понад 1 млрд грн держсубвенції буде спрямовано на закупівлю засобів навчання та обладнання для початкової школи. Також для підвищення кваліфікації педагогічних працівників буде спрямовано ще 361 млн грн», — поінформувала заступник.

Також йшлося, що розпорядженням Уряду щодо фінансування закладів середньої та професійної освіти майже 802 млн грн спрямовано на обладнання навчальних кабінетів та STEM-лабораторій.

Пасенко зазначила, що міським управлянням освіти та науки підготовлено два пакети документів для участі в конкурсі. Йдеться про придбання двох STEM-лабораторій для Бориспільського академічного ліцею та «Ліцею «Дизайн-освіта ім. П.Чубинського». Вартість однієї лабораторії – 995 тис. грн.

Міський голова Анатолій Федорчук додав, що завдяки зусиллям Асоціації міст України Урядом збільшено освітню субвенцію шляхом розподілу коштів між місцевими бюджетами з урахуванням кількості учнів усіх типів закладів загальної освіти.

«Згідно цього розпорядження Уряду, Бориспіль отримує 10 млн 147 тис. 400 грн на підвищення заробітної плати вчителів. Отримавши ці кошти, ми зможемо виплачувати 30% за престижність нашим педпрацівникам. Це величезне досягнення, адже ці кошти довелося б шукати в міському бюджеті», — підсумував мер.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: