Бориспiль
C

Головні новини

ЗМІ закликали до діалогу. Журналісти готові ставити запитання


На плановій нараді у Бориспільського міського голови 2 березня його заступник Людмила Пасенко наголосила, що минулий тиждень став знаковим для медицини Бориспільщини.

«28 лютого завершився прийом заявок до НСЗУ щодо укладання договорів по програмі медичних гарантій. Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування подала 13 заявок. На 7 пакетів документів вже є підтвердження. Решта — на розгляді. Якщо будуть зауваження, залишилося кілька днів на усунення недоліків», — повідомила Пасенко.

Також вона зазначила, що для роз’яснення населенню основних положень медичної реформи потрібна величезна інформаційна кампанія і закликала ЗМІ до фахового діалогу. 

Від редакції: «Вісті» сподіваються, що заклик до діалогу Людмили Пасенко почують керівники місцевої медицини, які дотепер відмовлялися надавати журналістам коментарі чи відповідати на ті запитання, які хвилюють громаду. ЗМІ завжди готові до діалогу, а в питаннях медицини завжди його ініціюють.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: