Бориспiль
C

Головні новини

Звіт голови Бориспільської РДА Володимира Строканя


27 лютого голова Бориспільської районної державної адміністрації Володимир Строкань прозвітував про підсумки роботи адміністрації за 2019 рік.

У актовій залі районної ради зібралися сільські голови Бориспільського району, депутати сільрад, керівники структурних підрозділів, керівники підприємств, установ та організацій, а також представники громадськості та ЗМІ.

Очільник Бориспільської РДА розповів про проведені заходи, виконані завдання та результати діяльності райдержадміністрації в минулому році, зокрема в галузях прямих іноземних інвестицій та інвестиційного клімату на території району, охорони здоров’я, освіти, соціально-економічного розвитку населених пунктів регіону, культури та спорту.

Як зазначив  Строкань, одним із найважливіших принципів роботи РДА має бути злагоджена співпраця з районною радою та територіальними громадами регіону. «Тісна співпраця налагодить збалансований економічний та соціальний розвиток району, ефективне використання трудових, фінансових та природніх ресурсів. У результаті район займатиме головні лідерські позиції Київщини», — наголосив виступаючий.

Соціально-економічний розвиток та інвестиційний клімат

За словами голови РДА, до зведеного бюджету Бориспільського району за 2019 рік доходів надійшло у сумі 1288,8 млн грн. Обсяги реалізованої продукції промисловими підприємствами становлять 2,5 млрд грн, що на 40% більше у порівнянні з 2018 роком. Кількість суб’єктів малого та середнього підприємництва на початок року склала 6 тис. 723 одиниці, тобто на 3% більше, ніж минулого року.

Загальна сума надходжень до бюджетів всіх рівнів, одержаних від малого та середнього підприємництва, становить 1171,8 млн грн, а це на 51% більше минулого року.

Обсяги капітальних інвестицій -—3,7 млрд грн (13,7% до загального обсягу капітальних інвестицій по Київській області). Обсяги прямих іноземних інвестицій (акціонерний капітал) на початок року — 107,1 млн дол. США (6,5% від загального обсягу прямих інвестицій в області). А в розрахунку на одну особу ці обсяги збільшилися на 10,2%.

Завдяки створенню сприятливого інвестиційного клімату на території району у 2019 році введено в експлуатацію вісім підприємств, зокрема у с. Щасливе створено 50 додаткових робочих місць на складському логістичному комплексі (кількість інвестицій — 5 млн грн). У ДП МА «Бориспіль» завершено І чергу зведення багаторівневого паркінгу, сума інвестицій — 439 млн грн. У селах Гнідин та Чубинське створено майже 50 робочих місць завдяки магазинам продовольчих та непродовольчих товарів.  

За словами Володимира Строканя, залучення приватного інвестора в реальний сектор економіки сприяло створенню в регіоні 1020 робочих місць та забезпеченню додаткових надходжень до бюджетів усіх рівнів.

На соціально-економічний розвиток населених пунктів за минулий рік територіальним громадам було надано субвенції в сумі 139,7 млн грн. Ці кошти знадобилися на капітальний ремонт доріг комунальної власності, освітлення населених пунктів тощо.

Освіта

За рік на галузь освіти направлено 38,6 млн грн, зокрема проведено заходи з енергозбереження в закладах освіт на суму 8,3 млн грн. Це скоротило використання енергоносіїв на 10%. Також проведено капітальні ремонти фасадів приміщень ЗОШ та внутрішні ремонти в закладах освіти на суму 7 млн грн. У чотирьох дитсадках району проведено реконструкцію опалення на суму 2,3 млн грн.

Для НУШ закуплено інтерактивні дошки та багатофункціональні пристрої на суму 4 млн грн, на обладнання та меблі було виділено 14 млн грн. Для потреб Ревненської ЗОШ придбано новий автобус вартістю 2 млн грн.

Спорт і культура

За 2019 рік спортсмени Бориспільщини брали участь у 79 обласних та 39 всеукраїнських змаганнях. За цей період у районі проведено 92 спортивні заходи. За кошти бюджету на суму 501 тис грн було придбано спортивний інвентар.

На районні культурно-мистецькі заходи витрачено 641,88 тис грн.

Охорона здоров’я

Із метою наближення якісної медичної послуги до кожного жителя району проводиться оснащення сільських амбулаторій первинного рівня сучасним медичним обладнанням відповідно до табелю оснащення. Загальна сума витрат на медобладнання та апаратуру за рік склала 13 тис. 818 грн.

Також за рік проведено капремонт системи водопостачання у Вороньківській амбулаторії, капремонт приміщення ФАП у с. Кийлів, капремонт та оновлення системи опалення Сеньківської амбулаторії.

У другій половині 2019 року розпочато капітальні ремонти приміщень районної лікарні (КНП «ББЛІЛ»). Наразі роботи продовжуються.

«Незважаючи на економічні труднощі та різні політичні погляди, нам вдалося досягнути позитивних результатів. Але лишається ще багато проблем, які спільно з районною радою та громадою Бориспільщини ми будемо вирішувати», — підсумував Володимир Строкань.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: