Бориспiль
C

Головні новини

Два десятиліття ми разом, шановні читачі


03.03.2020 «Вістям» 20 років.

У ювілейний День народження редакційний колектив пишається тим, що два десятиліття працює задля розвитку Бориспільщини, інформує, висвітлює, критикує, розповідає про людей. Видання продовжує розвиватися і розширювати аудиторію.

Із нагоди Дня народження ми не чекаємо вітань і лестощів на свою адресу – таке сьогодні не в тренді. Будемо говорити ми, бо працюємо «словом», завжди орієнтуючись на власний моральний ценз і журналістські стандарти. Що важливо — без цензури! Хто це бачить — спасибі, хто ні – пробачаємо, усе «норм».

Особливий «респект» тим, хто не лінується давати у коментарях некоректні оцінки і судження у бік редакції чи авторів публікацій. Таким зворотнім зв’язком не соромляться грішити навіть деякі місцеві депутати й чиновники, відволікаючись від довірених їм посадових обов’язків. Звісно, спасибі за аж таку надмірну увагу, але толерантність ніхто не відміняв, а кібергбулінг не лише засуджується, а й карається у цивілізованому суспільстві.

Редакція цінує здорове почуття гумору в коментарях, а ще зауваження, пропозиції, конструктив і  готова до діалогу, а спроби тиску й банальні закиди для нас неприйнятні.

Колектив щотижневика за дружбу і проти «зради», бо у нас у всіх, спільна мета – разом робити Бориспільщину комфортнішою й красивішою! Приєднуйтеся!

Із Весною усіх, змінами на краще! Будьмо разом!

Від колективу редакції «Вісті. Інформація. Реклама»

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

  1. ЕВГЕНИЙ Самойленко 5 березня 2020 21:52
    • Не подобається
    • 0
    • Подобається
    Вітаю колектив професіоналів з ювілеєм Щотижневика. Бажаю Вам творчих, професійних успіхів. Дякую за об'єктивність і за те, що завжди тримажте руку на пульсі подій. З повагою і найкращими побажаннями кожному, хто причетний до цієї урочистої дати.
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: