Бориспiль
C

Головні новини

Для протидії коронавірусу Київщина має 76 мільйонів гривень


За ініціативи голови Київської обласної ради Миколи Стариченка 17 березня відбулося 34 позачергове засідання сесії КОР. Вона проходила в умовах оголошеного в державі карантину. Тому на сесію не було запрошено, як зазвичай, голів районних рад, об’єднаних територіальних громад, міських голів, представників громадськості та засобів масової інформації. А перед самою сесійною залою медичні працівники вимірювали  температуру учасникам сесії та проводили дезінфекційні процедури.

Нинішня сесія  була зумовлена необхідністю внесення відповідних змін до комплексної обласної програми «Здоров’я Київщини», які б дозволили спрямувати з обласного бюджету 19 мільйонів гривень на придбання засобів індивідуального захисту для медичних працівників. Ідеться про маски, біокостюми, рукавички тощо. Також, відповідно до зазначеної програми, медичні заклади  Київщини можуть  придбати інше необхідне  обладнання, зокрема апарати  штучної вентиляції легень, ще на 57 мільйонів гривень.

Депутати обласної ради підтримали зміни до програми.

Позачергова сесія затвердила й генеральних директорів 13 обласних некомерційних комунальних медичних закладів спеціалізованого рівня, які стали переможцями відповідних конкурсів.

— Щиро дякую всьому депутатському корпусу, обласній державній адміністрації, зокрема тимчасово виконуючому обов’язки голови КОДА Василю Володіну за участь у сесії та оперативність у підготовці  матеріалів, необхідних для проведення сьогоднішнього засідання, - зазначив очільник Київської обласної ради Микола Стариченко. - Ми не мали права зволікати, адже Київщина, як і вся Україна, переживає дуже непрості часи, пов’язані з протидією розповсюдженню епідемії. Здоров’я людей для нас — найголовніший пріоритет.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: