Бориспiль
C

Головні новини

Ринки Борисполя на суворому карантині


Згідно із рішенням спільного засідання Бориспільської міської комісії з питань ТЕБ та НС і міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 2 квітня, міським ринкам відкриватися не дозволили. «Вісті» перевірили, як адміністрації виконали рішення.

5 квітня недільний ринок на вул. Луговій зустрів зачиненими воротами й порожніми прилавками. Вільною від торгівлі була і вулиця поблизу, де зазвичай торгували з машин городиною й посадковим матеріалом: деревами, кущами, квітами … 

Охоронець ринку говорить, що були бажаючі розгорнути торгівлю біля ринку, але їм не дозволили й пригрозили штрафом від 17 тис. грн, адже ситуацію контролює поліція. «Порушувати заборону ніхто не наважився. Незручності, пов’язані із закриттям ринків, виправдані через необхідність дотримання суворого карантину», — сказав охоронець.

На ринку «Центральний» у центрі Борисполя працюють лише продуктові магазинчики, кіоски з товарами для тварин, насінням і посадковим матеріалом, грунтосумішами та засобами захисту рослин.

Ринки Борисполя на суворому карантиніРинки Борисполя на суворому карантиніРинки Борисполя на суворому карантиніРинки Борисполя на суворому карантині

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: