Бориспiль
C

Головні новини

Оплату за тепло від КПТМ «Бориспільтепломережа» знову перерахують


У березні бориспільським споживачам послуги з теплопостачання нарахують менше, а за лютий частково доплатить бюджет. Кому і які зміни очікувати у платіжках, запитували «Вісті».

Як повідомив «Вістям» перший заступник Бориспільського міського голови Микола Корнійчук, у зв’язку зі зменшенням вартості газу в березні, користувачам послуг КПТМ «Бориспільтепломережа» вартість опалення буде знижено. 

Цього разу суми в платіжках зменшаться на 29% порівняно з сумами, нарахованими за тарифами. У будинках, не обладнаних лічильниками, вартість обігріву квадратного метра становитиме 22 грн. 

Також на засіданні виконавчого комітету 7 квітня було прийнято рішення коригування вартості послуг теплопостачання у лютому для будинків, яким лічильники нарахували більше, ніж вони заплатили б за нормами споживання. 

У рішенні «Про надання дозволу КПТМ «Бориспільтепломережа» на проведення коригування вартості послуг із централізованого опалення по окремих багатоквартирних будинках міста Борисполя, обладнаних будинковими засобами обліку теплової енергії за лютий 2020 року» йдеться про невеликі будинки на 4-8 квартир у мікрорайоні УМБ-17, де велика площа зовнішніх стін. Кожного місяця їм за рішенням виконкому нараховують оплату за нормами споживання, а решту доплачує бюджет. У лютому вартість квадратного метра без теплового лічильника склала 34,33 грн. Цього разу на плечі бюджету лягає відносно невелика сума: 12 233,14 грн.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: