Бориспiль
C

Головні новини

Бібліотекарі Борисполя остерігаються послаблення карантину


Як працює Бориспільська міська централізована бібліотечна система в умовах карантину та чи готова до прийому відвідувачів, якщо вступлять в силу «послаблення» обмежень, запропоновані МОЗ, «Вісті» запитали у її директора Жанни Кручиніної.

Пряма мова Кручиніної. «Наша бібліотека — місце, що відкрите для кожного. Тут немає дискримінації — до нас може завітати з вулиці будь-яка людина, від вчителя, бізнесмена до безхатченка. Тому в умовах епідемії я боюся відкриття бібліотеки, адже ми є незахищеними самі й не можемо гарантувати безпеку відвідувачам. Маю надію, що у разі прийняття рішення про відкриття бібліотеки для відвідувачів, влада подбає про засоби та методи захисту».

Читачі просять видавати книжки хоча б через вікно

Пряма мова Кручиніної: «Нам телефонують, пишуть на електронну пошту із запитаннями, коли ми зможемо відкритися, просять подумати над організацією видачі книжок в умовах карантину. Є прохання дати книжку через вікно чи покласти на лавочку, щоб уникнути контактів. Але ми не маємо 100% впевненості, що книжка не стане джерелом зараження, якщо відразу після хворої людини її візьме здорова, тому не йдемо на таке. Обробляти книжки вологими дезінфекторами неможливо, а інші засоби відсутні». 

Працюють в режимі санітарного дня

Пряма мова Кручиніної. «Усі п’ять співробітників на роботі повний день. Займаємося переведенням бібліотечних фондів на УДК (універсальну десяткову класифікацію) — це міжнародна система, до якої приєдналася Україна. Робота ця тривала і кропітка, вимагає надзвичайної уваги та досвіду, бо потрібно опрацювати кожну книгу, що є у фондах, та кожній присвоїти новий унікальний шифр і ввести його в електронну систему».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: