Жк Мрия
Бориспiль
C

Головні новини

Аграрій про небачено складну посівну 2020


На фото: Валерій Мартишко з сином під час посівних робіт

Бій за врожай. Безсніжна зима, весна без дощу й сильні вітри зробили ґрунт надто сухим у період посівної 2020. «Вісті» поцікавилися особливостями цьогорічних польових робіт у керівника фермерського господарства «Родина-2007» Валерія Мартишка, який обробляє понад тисячу гектарів орної землі.

Пряма мова Мартишка: «Посівна цього року – як війна. Земля суха зверху, а глибше – дуже суха. Суховії дошкуляють, тому працювати важко й роботи слід завершити в стислі терміни, максимум у перших числах травня. Робочий день фермера триває з 5:00 до 22:00. При денному світлі сіють, коли стемніє – готують техніку на наступний день. Однак важка праця на землі рятує від поганих думок і настроїв, дає натхнення».

Невтішні прогнози

Цьогорічна засуха може знизити обсяги врожаю на третину,  в порівнянні з минулим роком, прогнозують експерти. Карантинні заходи не так впливають на польові роботи, як катастрофічна для України нестача вологи у ґрунті. На часі запитання: врожай основних культур восени та процес реалізації зібраного.

https://dt.ua/ECONOMICS

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: