Бориспiль
C

Головні новини

Тендер на добудову Бориспільського НВК ім. Костянтина Могилка стартуватиме вдруге 


 

Законодавець посилив відповідальність як членів тендерного комітету, так і тих, хто оскаржує результати тендерів.

Джерело. Коментар «Вістям» Бориспільського міського голови Анатолія Федорчука.

Пряма мова Федорчука: «Було проведено тендер на добудову Бориспільського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» імені Костянтина Могилка (школа №5), але до антимонопольного комітету надійшла скарга на результати тендеру, тому триває процес її розгляду. Наш тендерний комітет, не чекаючи рішення антимонопольного, скасував проведення торгів. Адже в Україні 19 квітня вступив у дію новий Закон про тендерні закупівлі, тому було розроблено іншу тендерну документацію відповідно до нових вимог. Документацію Бориспіль зобов’язаний узгоджувати з Міністерством розвитку громад та територій, бо йдеться про кошти Європейського інвестиційного банку. Протягом тижня це питання має вирішитися. Буде оголошено новий тендер».

Детально. За словами Анатолія Федорчука, зміни у Законі про тендерні закупівлі стосуються відповідальності сторін. Наприклад, відтепер, щоб поскаржитися до антимонопольного комітету, потрібно заплатити кошти. Також посилюється відповідальність членів тендерного комітету. Передбачено штрафні санкції, аж до кримінальної відповідальності, якщо з’ясується, що тендерна документація розробляється під одного учасника, а кожен член комітету несе персональну відповідальність. 

Нагадаємо, передбачається 5 млн євро від Європейського інвестиційного банку безповоротної допомоги на добудову з реконструкцією НВК ім. К. Могилка. Сучасний проект передбачає розширення й оснащення закладу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: