Бориспiль
C

Головні новини

«Історичне» звалище в центрі Борисполя без плану благоустрою


Поки дві ділянки історичної зони Борисполя продовжують забудовуватися, ще одна роками пустує обростає бур’янами  і сміттям. Мова йде про ділянку вздовж вул. Героїв Небесної сотні, огороджену бетонним парканом. «Вісті» побували на території та впевнилися — місцина потребує догляду та окультурення.

Джерело: депутат Бориспільської міської ради Олег Верес.

Пряма мова Вереса: «Всім відомо про історичну цінність даної місцевості, а історія її занепаду не дуже давня. Років 10 тому ділянка на вул. Героїв Небесної сотні, 15-а була виділена Міністерству юстиції для будівництва нового суду. Тоді ж були закладені бетонні блоки для будівництва. Згодом міністерство отримало іншу ділянку, біля військкомату, а цю покинуло. Чотири роки тому КП «ВУКГ» надало заяву до міської ради щодо оренди ділянки, а отримавши її, передало в суборенду приватному підприємству ТОВ «Денадабор», депутати за це проголосували. 

У 2018 році ТОВ мало намір будувати багатоквартирний будинок із нежитловими приміщеннями, але через спротив містян відмовилося від ідеї. 

Зважаючи на історичну та культурну цінність місцевості, це ідеальне місце для облаштування зеленої зони після того, як археологи проведуть необхідні роботи. 

Але громада має виявити ініціативу, без цього і далі буде пустка або забудова». 

Джерело:  Богдан Меташоп, заступник начальника КП «ВУКГ» Бориспільської міської ради.

Пряма мова Меташопа. «Ділянка перебуває в оренді ПП «Денадабор», керівник підприємства не розірвав договір. Не можу надати точної інформації щодо того, коли останній раз була сплачена орендна плата. Є факти невчасної проплати, і недотримання правил благоустрою, а це підстави для розірвання договору оренди; буду подавати відповідного листа до міськради. Не розумію сенс продовження оренди і для ПП «Денадабор», хіба що вони чекають зміни місцевої влади на більш лояльну, яка дозволить збудувати 8-поверхівку. Вважаю, що на ділянці має бути зелена зона, сквер із альтанками, лавочками тощо. Свого часу асоціація АТО пропонувала таку ідею. Багатоповерхівкам чи комерційним об’єктам там не місце». 

Важливо! Поки ділянка у центрі міста пустує й поки немає жодного плану розвитку. Головною рушійною силою упорядкування  її як громадської території для відпочинку є активна позиція містян.  

Читайте також.

Скандальне будівництво: чи буде «висотка» на вул. Героїв Небесної сотні, 15 а. https://i-visti.com/news/boryspil/4429-skandalne-budivnyctvo-chy-bude-vysotka-na-vul-nebesnoi-sotni-15a-u-boryspoli.html/

Бориспіль у пошуках історичної пам’ятки на орендованій ділянці. https://i-visti.com/news/boryspil/5822-boryspil-u-poshukah-istorychnoi-pamiatky-na-orendovanii-dilianci.html/

«Історичне» звалище в центрі Борисполя без плану благоустрою«Історичне» звалище в центрі Борисполя без плану благоустрою«Історичне» звалище в центрі Борисполя без плану благоустрою

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: