Бориспiль
C

Головні новини

Будівництво на Героїв Небесної сотні


Будівництво на Героїв Небесної сотні

В Борисполі поряд із ділянкою площею 19 соток на вулиці Героїв Небесної сотні, навколо якої було зламано стільки списів, минулого тижня розпочалося активні будівельні роботи. Тож це питання стало темою для обговорення на плановій нараді у Бориспільського міського голови.

Отже, містобудівні умови та обмеження на те будівництво були видані задовго до того, як у Борисполі вголос заговорили про історичну цінність тієї території. Це було ще у 2012 році. На той час усе відповідало містобудівній документації.
Ту ділянку, площею 5 соток, свого часу купив пан Кузьменко. Він планує побудувати на ній офісне приміщення. Така приватна ділянка на тій території не одна. І міська влада не має можливості повернути їх у власність громади. Сьогодні можна лише ставити питання про обов’язковий археологічний супровід будівництва усіх об’єктів, які будуватимуться на цій території.

Ірина КОСТЕНКО

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: