Бориспiль
C

Головні новини

АТАСС-Бориспіль про претензії щодо відновлення руху громадського транспорту


Містяни чекають відновлення приміського транспортного сполучення та руху автобусів до столиці. Міністерство інфраструктури України оприлюднило 3-етапний графік відновлення транспортного сполучення, в якому анонсувало відновлення міських та приміських (в межах одного району) перевезень з 22 травня. Чи варто сподіватися на рух автобусів із 22 травня, «Вісті» дізнавалися у найбільшого перевізника Бориспільщини. 

Сергій Пасько, директор ПрАТ «АТАСС-Бориспіль», пряма мова: «Про відновлення сполучення між Борисполем та Києвом говорити рано. Розповсюджений графік — приблизний. Засідання уряду відбудеться 20 травня, і тоді можна говорити про чіткий план. Крім того, відновлення роботи підприємства покладається на розсуд керівника. У нинішніх умовах воно є недоцільним. 

По-перше, досі закриті багато підприємств, не працюють школи та виші, закриті метро, аеропорт, то кого і куди возити? 

По-друге, якщо запровадять обмеження щодо кількості пасажирів, то матимемо напівпорожні салони й величезні збитки.

По-третє, згідно з законодавством України, нашу роботу припинили на 100%, але навіть на 1% не дали ніяких знижок — податкових канікул чи відтермінування платежів, кредитів тощо. Нікого не цікавить, як та звідки транспортне підприємство, що не працює, має віднайти кошти. 

По-четверте, з’явилися нелегальні перевезення. За час вимушеного простою громадського транспорту цей сектор перевезень зріс, тому відновити звичайний пасажиропотік буде складно». 

Довідково. ПрАТ «АТАСС-Бориспіль» обслуговує маршрути 2, 14, 316, 322, 751, Сошників - Старе - Головурів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: