Бориспiль
C

Головні новини

Бориспільським медикам виділили доплати з міського бюджету


Джерело. Пленарне засідання сімдесят п’ятої позачергової сесії міської ради, яке відбулося 2 червня.

Пряма мова Бориспільського міського голови Анатолія Федорчука: «Наближається День медичного працівника. Так сталося, що наші лікарі залишилися осторонь тієї програми, яку декларував уряд щодо 200-300% доплати за те, що вони займалися хворими на коронавірус. У нас є звернення директора КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Олександра Щура про надання доплати за роботу в період карантину в сумі 3 тис. грн кожному медику. Кількість працюючих — 746 осіб. Загальний фонд становить 2 млн 730 тис. грн з урахуванням зарплати.

Місто передбачало кошти на боротьбу з коронавірусом. У зв’язку з тим, що лікарня не повністю використала ці кошти, пропонуємо внести зміни до рішення міськради про передачу субвенції Бориспільський районній раді».

«Ми працюємо в надскладних умовах»

Пряма мова лікаря і депутата Бориспільської міськради Іллі Луціва: «Сьогодні в ББЛІЛ відбуваються капітальні ремонти. Тому всі медики працюють в надзвичайно важких умовах. Крім того, в лікарні проводяться тести на коронавірус, вже зроблено понад 500. Також ми обслуговуємо Переяславський район і частину хворих із Яготина. Уряд обіцяв підвищення зарплати лікарям, але цього не сталося. Тому ми звернулися до міського голови з проханням фінансово підтримати бориспільських медиків. Дякуємо за це».

Підсумок. Рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 01 квітня 2020 року № 5572-72-VII «Про передачу субвенції Бориспільській районній раді» було ухвалено.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: