Бориспiль
C

Головні новини

Про озеро. Бориспільське озеро на вулиці Поповича заростає водоростями


Рішенням 73 сесії Бориспільської міської ради від 30 квітня 2020 року озера на вулиці Поповича (поблизу ЗОШ № 7)у місті Борисполі, на яких два роки тривали роботи з капітального ремонту та благоустрою за кошти міського бюджету, були передані на баланс КП «ВУКГ». Вісті побували на оновлених озерах.

Рай біля води. Каскад озер на вулиці Поповича — це два озера, які після благоустрою з’єднуються перепускними бетонними трубами великого діаметру. Ближнє озеро пристосоване для пляжників. Навколо прокладено тротуарну доріжку, є лавочки, обладнано пляж. Тепер у спеку на мілководді купаються діти, будують фігури з піску.

Однак картину благоустрою псує засилля водоростей. Хтось із відпочивальників, очевидно, намагався очистити воду біля пляжу, про що свідчать купи засохлої водяної рослинності, що височіють на березі. Відомо, що нещодавно водолазами було обстежено дно озера.

Рибалкам на втіху. Друге озеро, яке розділяє півострів, порослий зеленню, вподобали рибалки. Вони кажуть, що ловляться карасі, бо водойми відновлюють екосистему. Півострів заростає верболозом та іншими деревами, які невдовзі зроблять береги тінистими; однак серед трави чимало осоту. Це озеро засмічується водоростями інтенсивніше, ніж сусіднє. Проте відчувається рука людей, які дбають про чистоту. Залишені на березі мішки, у які народ складає сміття, щоб простіше було його вивезти.

Без підводної косовиці. Кушир занурений — назва водорості, від якої потерпають і рибалки, і відпочивальники.

Свого часу такі ж водорості засмічували міське Княжицьке озеро. Тоді депутат округу й голова правління ПрАТ «БКБМ» Ігор Шалімов за власні кошти найняв спецтехніку, яка викосила зарослі. На Поповича ситуація гірша.

Догляд за територією. Догляд за озером — віднедавна обов’язок КП «ВУКГ». Заступник директора підприємства Володимир Аврамчук запевнив, що траву викошують регулярно, вивозиться сміття. «Не завжди вдається встигати за відпочивальниками, які залишають непотріб. Прохання до бориспільців – дотримуватися чистоти й порядку на територіях міських зон відпочинку», — наголосив Аврамчук.

Пляж після недавнього благоустрою

Хтось із відпочивальників чистив водойму від водоростей

На берегах багато очерету, висока трава і залишки сміття

 

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: