Бориспiль
C

Головні новини

Трьом дітям придбано квартири за рахунок державного та міського бюджетів


Днями трьом особам із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з міста Борисполя придбано квартири за рахунок державного та міського бюджетів.
До цієї важливої та клопіткої роботи активно долучились управління соціального захисту населення та служба у справах дітей та сім’ї Бориспільської міської ради, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Переяславської міської ради (1 квартира була придбана у місті Переяслав за бажанням дитини).
Вартість придбаного житла складає 1 439 634 з них: 1 100 562 грн –кошти державного бюджету; 250 000 грн – кошти міського бюджету.
Трьом дітям придбано квартири за рахунок державного та міського бюджетівТрьом дітям придбано квартири за рахунок державного та міського бюджетівТрьом дітям придбано квартири за рахунок державного та міського бюджетівТрьом дітям придбано квартири за рахунок державного та міського бюджетів

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: