Бориспiль
C

Головні новини

Міністр розвитку громад і голова КОДА знову інспектували ББЛІЛ


8 липня до Борисполя приїздили Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов та голова Київської ОДА Василь Володін. Вони перевірили хід ремонтних робіт у КНП «ББЛІЛ».

Незважаючи на те, що про візит високопосадовців у лікарні знали заздалегідь, «Вісті» на зустріч із київськими чиновниками вже традиційно не запросили. Тому інформації про зустріч мало.

Відомо, що високопосадовцям показали об’єкти ремонту, частина з яких вже на етапі завершення. Наприклад, невдовзі будуть на фініші роботи в інфекційному відділенні. Наразі ремонт у приміщенні завершується, закінчується і благоустрій території.

Також із центрального входу до лікарні проводяться роботи з облаштування дорослого приймального відділення екстреної допомоги. Будівельники розпочали внутрішні роботи. Щодо пологового відділення, там тривають внутрішні й зовнішні роботи. Завершити їх планують до кінця жовтня поточного року.

Після завершення екскурсії Олексій Чернишов підсумував, що за такий проміжок часу роботи зроблено багато і нині лікарня може стати еталоном для багатьох українських медзакладів.

Міністр розвитку громад і голова КОДА знову інспектували ББЛІЛМіністр розвитку громад і голова КОДА знову інспектували ББЛІЛМіністр розвитку громад і голова КОДА знову інспектували ББЛІЛМіністр розвитку громад і голова КОДА знову інспектували ББЛІЛМіністр розвитку громад і голова КОДА знову інспектували ББЛІЛМіністр розвитку громад і голова КОДА знову інспектували ББЛІЛМіністр розвитку громад і голова КОДА знову інспектували ББЛІЛМіністр розвитку громад і голова КОДА знову інспектували ББЛІЛМіністр розвитку громад і голова КОДА знову інспектували ББЛІЛМіністр розвитку громад і голова КОДА знову інспектували ББЛІЛ

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: