Бориспiль
C

Головні новини

Штепа і Ліхой – почесні містяни


На розгляд бориспільських депутатів було винесено питання «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Борисполя».

Перший претендент— Лідія Іванівна Штепа, інженер із ремонтних робіт управління освіти і науки Бориспільської міської ради, за поданням міського управління освіти.

Другий — Анатолій Семенович Ліхой, почесний голова Бориспільської міської громадської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», за поданням ГО.

Відповідно до положення, Почесним громадянином міста кожного року визначається одна людина. Депутати підтримали подання освітянської галузі. Але Анатолій Ліхой — також заслужена у Борисполі людина. Депутат Валерій Мартишко, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту, у справах релігії, соцзахисту населення та охорони здоров’я, озвучив пропозицію комісії підготувати звернення від імені міської ради до ветеранської організації Борисполя з пропозицією присвоїти Анатолію Ліхому звання Почесний ветеран Борисполя.                                                                                                           

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: