Жк Мрия
Бориспiль
C

Головні новини

У Києві буде «соціальне таксі»


«Соціальне таксі» або «Інватаксі для дітей з інвалідністю» може запрацювати в Києві вже з вересня.

Це буде пілотний проект для дітей з інвалідністю, які потребують постійної реабілітації та повинні пересуватися містом. У разі підтвердження ефективності послуги «Інватаксі» буде доступне для всіх осіб з інвалідністю, які не можуть пересуватися самостійно. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Ми розуміємо, що транспортувати дітей з інвалідністю у звичайному громадському транспорті не найлегше заняття. Для таких завдань у нас вже працює соціальний транспорт. «Інватаксі» збільшить кількість транспортних засобів та дозволить повністю покрити потребу в перевезеннях», – зазначила Марина Хонда.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:
Календар публікацій
«    Липень 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031