Бориспiль
C

Головні новини

Директор ББЛІЛ про дату візиту Президента Зеленського


Факт: станом на 10 серпня у ББЛІЛ завершені основні заплановані ремонтні роботи, однак триває ремонт пологового відділення. Відомо, що адміністрація медзакладу чекає на перевірку зробленого перших осіб держави. Адже саме з ініціативи Президента України Володимира Зеленського ББЛІЛ затіяла капремонт.

Джерело: директор КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Олександр Щур

Пряма мова Щура: «Питання, чи приїде Президент України в ББЛІЛ і коли, треба ставити не мені, а місцевим органам влади. Зона моєї відповідальності – якісна робота закладу до, під час і після ремонту. Із цим адміністрація впоралася. Ремонт у ББЛІЛ завершено, окрім, звісно, пологового, яке плануємо відкрити наприкінці року. Зі свого боку, ми готові до приїзду Зеленського, на коли б той не запланував свій візит. Точної дати нам не повідомляли».
Деталі. З джерел, близьких до офіційних, «Вістям» стало відомо, що візит гаранта очікується ближче до 24 серпня, Дня Незалежності України. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: