Бориспiль
C

Головні новини

У будинку на вул. Момота, 46 надзвичайна ситуація


Загроза надзвичайної ситуації у багатоповерхівці Борисполя.

У будинку на вул. В. Момота, 46, який у народі називають «моноліт», між другим і третім поверхом одного з під’їздів провисла бетонна плита. Можливі непередбачувані наслідки. Загрозу ліквідовуватимуть за кошти міського бюджету.

Виконавчий комітет Бориспільської міської ради 10 серпня розглядав питання про виділення коштів із резервного фонду бюджету міста.

Міський голова Анатолій Федорчук прокоментував ситуацію:

«Проблеми виникли у монолітному будинку на вулиці В. Момота, 46. Мабуть, коли його будували, то вкрали арматуру. Панель між другим і третім поверхом повністю прогнулася. Там проживає пенсіонер, заслужена у Борисполі людина. Ми викликали відповідну спеціалізовану організацію, обстежили перекриття, розробили проект ліквідації проблеми, щоб не зруйнувався увесь будинок.

Маємо справу з надзвичайною ситуацією техногенного характеру. Бо якщо плита не витримає, ми не знаємо про наслідки. Є відповідний висновок експерта. У проблемній квартирі стоять підпорки, бо плита може зруйнуватися в будь-який момент».  

Перед винесенням на виконком було прийняте рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про необхідність виділення коштів. 

Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення: «Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради виділити з резервного фонду міського бюджету на безповоротній основі кошти в сумі 99 633, 10 грн (дев’яносто дев’ять тисяч шістсот тридцять три грн 10 коп.) для фінансування заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайної ситуації техногенного характеру на основі даних технічного звіту з метою недопущення її переростання у надзвичайну ситуацію техногенного характеру місцевого рівня унаслідок руйнування будівлі житлового призначення за адресою м. Бориспіль, вул. Володимира Момота, 46. Головним розпорядником бюджетних коштів визначено головне управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бориспільської міської ради».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

  1. Mary 25 вересня 2020 11:46
    • Не подобається
    • +1
    • Подобається
    на фото дуже гарно видно
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: