Бориспiль
C

Головні новини

Нацгвардія продовжує співпрацю із Національною жандармерією Франції


Представники Національної жандармерії Франції проводять двотижневе стажування у Міжнародному центрі Нацгвардії України

Міжнародний центр підготовки підрозділів Нацгвардії, що в селі Старе на Київщині, відвідав аташе з правоохоронних питань Посольства Французької Республіки в Україні полковник Жан-Люк Ломон разом з представниками Національної жандармерії Франції.

Під час візиту гвардійці ознайомили французьких колег з інфраструктурою центру, його розбудовою та провели презентацію Навчального центру підготовки підрозділів громадської безпеки.

«Дуже задоволений своїм четвертим приїздом в центр Національної гвардії «Старе» і щоразу я здивований і вражений реалізацією цього проекту і тим, як просувається розбудова центру. Щоразу я бачу, що центр розвивається, адаптується і продовжує реалізовувати свою програму», – зазначив під час брифінгу аташе з правоохоронних питань Посольства Франції в Україні полковник Жан-Люк Ломон.

Цього разу аташе приїхав із двома спеціалістами Національної жандармерії Франції, які проводитимуть двотижневе стажування по підтриманню правопорядку та поновленню громадського порядку.

За результатами цього стажування, в якому братимуть участь представники з різних регіональних підрозділів Національної гвардії України, зокрема інструктори з охорони громадського порядку, французькою стороною буде розглянута можливість продовження і поглиблення співпраці між центром Національної гвардії в Старому і центром Національної жандармерії в Сант-Астьє.

«Окрім компонента підтримання громадського порядку, ми сподіваємось отримати можливість у 2020 році розпочати співробітництво за напрямком психологічної підтримки», – підсумував полковник Жан-Люк Ломон.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: