Бориспiль
C

Головні новини

Вулиці Нижній Вал і Бежівка активно готують до зими


У Борисполі тривають роботи із заміни теплових мереж: теплотраси оновлено на вулицях Скіфська, Завокзальна, Оврашка. Великий об’єм робіт проводиться з капітальному ремонту теплових мереж на перетині вулиць Нижній Вал — Бежівка, де замінять теплотраси протяжністю 1,6 км. На всі роботи з міського бюджету виділено 5,2 млн грн. 

Кілька років трубопровід від вулиці Бежівка через вулицю Нижній Вал у напрямку «Гімназія «Перспектива» проходив тестування та гідровипробування. Вулицю Нижній Вал над ним заасфальтували. Пізніше зробили капремонт і вулиці Бежівка. Але у останні роки аварії почали траплятися мало не щомісяця.

Ремонтні роботи розпочалися у середині серпня цього року, після того, як КПТМ «Бориспільтепломережа» виготовила проект, провели процедуру тендерних закупівель і визначила переможця - підприємство ТОВ «ІК-Монтаж» (директор Олександр Соколов).

На ділянці Нижній Вал — Бежівка буде замінено 160 м трубопроводу, прокладеного наприкінці 70-х років, коли будувалася гімназія. Вулицю Нижній Вал довелося розкопати. Дорожнє покриття вул. Бежівка зберегли. Під проїжджою частиною – є «лоток», з нього витягнули старі труби і встановили нові, доводиться копати вручну. Перпендикулярно теплотрасі виявлено дві газові труби. Одна проходила посеред «лотка», у якому мали бути лише теплові мережі, що є порушенням. (на фото).

Микола Корнійчук, перший заступник міського голови, наголосив: «Проблемних місць у мережах Борисполя багато. Теплових мереж - понад 50 км. Найбільше проблем у районі УМБ-17, де труби зношені, потрібно понад 30 млн грн, щоб замінити їх. Заміни потребує теплотраса до школи №7, частину оновила тепломережа власними силами».

Вулиці Нижній Вал і Бежівка активно готують до зимиВулиці Нижній Вал і Бежівка активно готують до зимиВулиці Нижній Вал і Бежівка активно готують до зими

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: