Бориспiль
C

Головні новини

Олег Верес: «Бориспіль — це люди, а не фасади, пам’ятники і фонтани»


«Мене обрали депутатом Бориспільської міської ради восени 2015 року — через рік після Майдану, на який люди вийшли заради змін у нашій країні. Проте бориспільські виборці знов проголосували за тих, хто був у владі не один рік, хоч їхні партії мали інші назви, — розпочав свій депутатський звіт Олег Верес, депутат Бориспільської міської ради від ВО «Свобода», виборчий округ якого № 34. — Розвиток міста і округу зокрема — це довготривалий і процес».

 

«Щиро дякую жителям округу за довіру і підтримку. Разом ми змінюємо життя округу і міста на краще. Попереду в нас ще багато роботи, але головним було задати напрямок змін. Я завжди готовий до спілкування на вулицях рідного міста або до зв’язку за телефоном 050-382-34-86»

 

Олег Верес розповідає: «Із жителями я одразу домовився так — у мене немає приймальні, тому де побачили мене, там і приймальня. Майже щодня я спілкуюся з місцевими мешканцями на окрузі, ми разом напрацювали дієвий алгоритм звернень до влади. Жителі не просто розказують мені про свої побажання чи проблеми, ми в тандемі пишемо відповідні заяви, звернення для вирішення питань».

Депутат спільно з громадою провів на окрузі такі роботи:

Капітальний ремонт доріг: вулиць Рєпіна, Потапенка, Героїв Небесної Сотні, пров. Квітневий, частково вулиць Глибоцька та Гришинська.

• Поточний ремонт із асфальтування доріг:

на вулицях Дем’яна Кошмана, Марка Вовчка, Братуся, Чехова та провулку Дем’яна Кошмана.

• Ремонт прибудинкових територій біля будинків №1,3,5 на вулиці Глибоцькій та №98 на вулиці Київський Шлях.

• Роботи з освітлення вулиць Рєпіна, Братуся, Шолом-Алейхема, провулків Квітневого, Дем’яна Кошмана.

Замінено старі ліхтарі на сучасні енергозберігаючі на вулиці Гришинській.

• У під’їздах виконано заміну старих вікон на металопластикові в будинках № 90 та 98 на вулиці Київський Шлях та №1 на вулиці Глибоцькій.

• Встановлено нові зручні лавки та урни на прибудинкових територіях будинків на вулиці Глибоцькій, 1,3,5 та Київський Шлях, 90, 98.

• На окрузі встановлено багато нових елементів дитячих майданчиків, які обиралися разом із батьками та головами будинкових комітетів.

• Облаштовано нові тротуари на вулиці Гришинська та Героїв Небесної Сотні.

• Огороджені клумби і газони невисокими парканчиками на прохання мешканців. «Я не люблю паркани і огорожі, але так захотіли жителі. Хоч у цих дворах є зручні проходи і проїзди, кажуть, якщо не загородити, ходять «по копаному», — прокоментував депутат.

Вул. Київський Шлях, 90.

«Багато проблем є непомітними»

— Спілкуючись із виборцями та запитуючи їх, що ще варто зробити, помітив, що їх очікування та бажання — бачити гарну та естетичну картинку. Але якість життя — це не лише красива картинка. Більшість проблем непомітні на перший погляд, але їх вирішення потребує багато ресурсів.

Непросто було домогтися ремонту комунікацій у підвальному приміщенні будинку № 3 на вулиці Глибоцькій. Уперше за 40 років, там замінили всі каналізаційні труби.

Вдалося привернути увагу колег-депутатів і управління ЖКГ на постійне підтоплення на початку вулиці Глибоцької та вулиці Героїв Небесної Сотні, де провели часткове очищення систем водовідведення на перехрестях, біля багатоповерхових будинків. Це дало ефект для мікрорайону, проте стара система навіть після очищення не справляється з великим об’ємом води під час злив. Тому необхідно її поєднати з потужною дощеприймальною системою, яка проходить улицею Бежівка.

Я хочу, щоб люди думали про безпеку та збереження природи, а естетична картинка — похідне.

Сьогодні нам потрібен не просто новий Генеральний план міста, а план керування процесами, які відбуваються в місті. На жаль, ці питання дуже хворі і задавнені.

Бориспіль, як і будь-яке інше місто — це в першу чергу люди та турбота про них, а підфарбувати фасад чи вставити черговий пам’ятник або фонтан — недостатньо.

У мене прості цінності. Це родина, чесність, людяність. У міському середовищі — природа (дерева, чисте повітря та вода), доступність, відкритість, безпека, повага до традицій.

Олег Верес: «Бориспіль — це люди,  а не фасади, пам’ятники і фонтани»Олег Верес: «Бориспіль — це люди,  а не фасади, пам’ятники і фонтани»Олег Верес: «Бориспіль — це люди,  а не фасади, пам’ятники і фонтани»Олег Верес: «Бориспіль — це люди,  а не фасади, пам’ятники і фонтани»

 

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: