Бориспiль
C

Головні новини

Проблеми УМБ-17


У віддалений і депресивний мікрорайон Борисполя не поспішають великі підприємці. А кинуті з радянських часів споруди стоять поруч із житловими масивами, справляючи загальне гнітюче враження.

Мікрорайон УМБ-17 можна вважати територією контрастів: тут співіснують минуле і сьогодення, радянщина і 2000-ні поряд із теперішньою невизначеністю.

Гнітюче враження справляють кинуті споруди, які свого часу були столовою, поштою, діючими підприємствами тощо. І в той час, коли Бориспіль змінюється, мікрорайон УМБ-17 у депресії.

Серед території — дерев’яна електрична опора, яка давно не функціонує і використовується як площа під рекламу. Поруч зупинки – власноруч зроблений прилавок. За ним — велике приміщення колишнього підприємства з територією у бур’янах. Через дорогу — масштабна споруда колишньої столової, яку розібрали на друзки, лишилися руїни. Вхід до відремонтованого ДНЗ «Теремок» псують напіврозвалені бараки у хащах — неприємні сусіди для дошкільного закладу.

Проте тут же, поруч – гарна школа, супермаркет, нові зупинки, просторий сміттєвий майданчик із новими баками; чути сміх на дитячих майданчиках, тут приємні люди, які навчилися жити серед контрастів. А куди діватися? УМБ-17 — їхня мала батьківщина. Жителі УМБ-17 щиро вірять, що й у них на вулиці колись буде свято…

«Потрібно контролювати владу»

Олег Романов, депутат округу №7:

— Занедбані споруди, що перебувають у приватній власності – яскравий приклад того, що буває, коли громада не контролює владу. І в першу чергу – центральну. Після розпаду Союзу найспритніші хапали все, й заводи та сільгосппідприємства опинялися в приватних руках. Але ефективно управляти не вдалося. Кинуті приміщення в УМБ-17 мають власника, це приватна особа. Частина приміщень здається в оренду. Наприклад, на одному з них працює найманий директор, який не вповноважений приймати рішення.

Місцева влада як власник земельної ділянки під будівлями звернулася до суду, адже у підприємств є заборгованість із плати за користування землею. Наскільки відомо, зараз майно арештоване.

Виконавчий директор покинутого приміщення колишнього підприємства та столової Олександр Пойда повідомив, що власник майна не має наміру будуватися чи проводити реконструкцію на місці споруд. «Ведуться перемовини з кількома бізнесменами щодо викупу приміщень», — заявив співрозмовник.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: