Бориспiль
C

Головні новини

Міське управління освіти «підкосив» COVID-19


Ситуація. Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством охорони здоров’я пропонує Кабінету Міністрів із 15 до 3-жовтня включно у всіх школах країни оголосити двотижневі канікули, а виші перевести на дистанційну форму навчання до 15 листопада. 

Рішення пов’язане з пандемією коронавірусу та бажанням «зберегти здоров’я і життя кожного українця». Зазначається, що у вишах, окрім переходу на дистанційне навчання, обов’язковим є виїзд студентів із гуртожитків. Установи дошкільної освіти працюватимуть у звичайному режимі «з урахуванням рекомендацій МОЗ і головного державного санітарного лікаря».

Джерело: заступник Бориспільського міського голови Людмила Пасенко.

За словами Пасенко, з рекомендаціями щодо початку двотижневих канікул Бориспіль ознайомлений, однак офіційних документів зверху поки немає. 13 жовтня має відбутися засідання Уряду, на якому планується ухвалити відповідне рішення. 

Факт. Людмила Пасенко повідомила, що в управлінні освіти і науки Бориспільської міськради станом на 12 жовтня у значної частини співробітників підтверджена та є підозри на коронавірусну інфекцію, вони знаходяться вдома на самоізоляції. Кількість хворих і осіб з підозрою на інфікування в управлінні посадовиця не назвала.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: