Бориспiль
C

Головні новини

Володимир Пилипчук: «Я не йду на вибори, час змінювати старих політиків»


Громадський активіст Володимир Пилипчук, який був і залишається небайдужим до подальшої долі рідного Борисполя, готовий поділитися своїми міркуваннями щодо майбутнього розвитку Бориспільської об’єднаної територіальної громади.

«Новий сильний мер, надійна команда та європейське місто – це те, за що кожен із нас голосуватиме. Лише змінивши владу, можна змінити і підходи до роботи, і імідж міста на загальнодержавному рівні. Впевнений, що команда від «Перемоги Пальчевського» — це нова сторінка в історії Бориспільщини»

Досьє

  • Володимир Олександрович народився в м. Бориспіль у 1957 році.
  • У 1978-2010 рр. проходив службу в органах внутрішніх справ, полковник міліції.
  • У 2010 р. був обраний депутатом до Бориспільської міської ради.
  • У 2014-2015 рр. працював секретарем Бориспільської міської ради.
  • Наразі займається підприємницькою діяльністю.

— Володимире Олександровичу, в Борисполі вас знають як поважну та авторитетну людину. Ви багато років служили в органах внутрішніх справ, очолювали елітний підрозділ дорожньої міліції з обслуговування спеціальних рейсів ДП МА «Бориспіль», а згодом зайнялися підприємницькою діяльністю, перейшли працювати на політичний майданчик. Що вплинуло на ваше рішення змінити життєвий курс?

— Я завжди був активною та цілеспрямованою людиною. Навіть після завершення кар’єри в органах МВС відчував у собі сили та хотів працювати далі тут, у рідному Борисполі, де народився й виріс. Спочатку відкрив бізнес, згодом почав суміщати його з політикою. У 2010 році був вперше обраний до Бориспільської міської ради, потім працював секретарем міськради. Це надало можливості набути нового досвіду та дізнатися зсередини, як працює система місцевого самоврядування, як ухвалюють рішення, чи дослуховуються до звернень людей. За цей час вдалося провести велику роботу та допомогти багатьом людям у вирішенні їхніх проблем. Не люблю перераховувати здобутки, але думаю, що люди оцінили мою роботу.

— Востаннє ви брали участь у місцевих виборах у 2015 році. Тоді балотувалися до Київської обласної та міської рад, але не стали депутатом…

— Так, я балотуватися в депутати на двох рівнях: обласному та міському. І хоча в обох округах здобув впевнену перемогу, через особливості виборчої системи не отримав депутатського мандату. Ця вся історія призвела до серйозної паузи в моїй політичній діяльності. Я щиро вдячний усім людям, які голосували за мене в той час.

— У 2014-2015 роках ви працювали секретарем Бориспільської міської ради, брали участь в ухваленні важливих для розвитку міста питань. Але проблеми, які спричинили багато галасу та постійно висвітлювалися в ЗМІ, так і лишилися невирішеними.

— Так, є багато проблем, які досі є актуальними. Одна з них – екологічна. Обсяги продуктів споживання зростають, кількість сміттєзвалищ не зменшується, навіть збільшується. А сміттєпереробного заводу як не було на Бориспільщині, так і немає. Сумнозвісний приклад – Глибоцьке сміттієзвалище. Коли я був депутатом, пам’ятаю, як до виконкому міськради зверталися інвестори. Вони на нормальних умовах пропонували побудувати сміттєпереробний завод. Потрібно було лише погодження місцевої влади та виділення земельної ділянки для будівництва підприємства. Але у провладних місцевих кабінетах пропозиції інвесторів не були почуті, нічого не змінилося.

— Окрім сміттєзвалища, невирішеною залишається ще низка проблем, які з часом стають дедалі гіршими. Наприклад, перевантаженість вулиці Київський Шлях та відсутність нормальних об’їзних доріг. Щорічно від цього потерпають сотні тисяч людей.

— Як фахівець у галузі безпеки дорожнього руху можу сказати, що транспортна система будувалася ще у 60-х роках минулого століття та не відповідає міжнародним стандартам. На мою думку, слід заборонити рух транзитного транспорту по вулицях Борисполя. Транзитний транспорт повинен бути відведений на існуючу об’їзну дорогу, а також давно було потрібно побудувати нові шляхи навколо міста. У небезпечних місцях мають бути наземні та підземні переходи, а не безліч світлофорів. У святкові та вихідні дні – режим «зеленої хвилі». Є важливим і будівництво транспортних розв’язок та впорядкування дорожнього господарства. Адже дороги проектують без урахування системи водовідведення, а складні транспортні розв’язки (перехрестя) безглуздо облаштовуються дорогими світлофорними об’єктами замість кругових рухів – так, як це робиться у розвинених країнах. 

— Що заважає розвиватися місту?

— Недостатня компетентність влади та несприятливий клімат для розвитку малого та середнього бізнесу, а також відсутність нових інвесторів. Недоречно зберігати кошти міського бюджету на банківських депозитах, коли місто, наприклад, потребує нових шкільних та дошкільних закладів освіти. Гроші повинні працювати на громаду.

— Ви маєте намір іти в політику?

— Я не йду на вибори, тому що вважаю, що час «старих» політиків минув.

— На вашу думку, чи є сьогодні достойні кандидати в депутати Бориспільської об’єднаної територіальної громади, які могли би сприяти розвитку міста та населених пунктів?

— Так. Вважаю, що це має бути молода команда професіоналів, знавців своєї справи, які використовують у роботі нові методи та сучасні технології. Знаю багато прикладів, коли молодь краще справляється і показує високі результати, досягнення, здобутки. На мою думку, слід поступитися дорогою молодим, освіченим та цілеспрямованим людям.

— На жаль, брати участь у виборах до ОТГ політики змушені не самостійно, а тільки під гаслами певної політичної партії. З урахуванням цього негатив тієї або іншої політичної сили накладає тінь на особистості кандидатів...

— Враховуючи те, що на місцевих виборах не будемо обирати депутатів Верховної Ради, а будемо обирати безпосередньо своїх представників в органи місцевої влади, рекомендую всім дивитися не на політичні бренди, а на конкретних людей, які балотуються в депутати або на голову ОТГ. Ми маємо зрозуміти, що ми повинні обрати людей, які будуть доступними з точки зору комунікації та взаємодії щодо розбудови нашої територіальної громади.

— Ви особисто та ваша сім’я підтримуєте команду, яка об’єдналася та йде на вибори під прапорами партії «Перемога Пальчевського». Чому саме «Перемога Пальчевського»?

— Кандидати від цієї партії, які беруть участь у виборах до Бориспільської ОТГ –  молоді, енергійні, сповнені рішучості та бажання вплинути на розвиток громади та готові працювати над серйозними завданнями. Також вони мають вагомі досягнення у різних галузях діяльності: волонтери, меценати, підприємці, представники всіх соціальних верств населення. Місцеві. Вони люблять своє місто та готові працювати для його розвитку.

— Партії Пальчевського закидають зв’язки з Москвою? Як ви гадаєте, чи справедливі такі судження?

— Я більшу частину свого життя звик приймати рішення, лише аналізуючи та спираючись на достовірні факти. Хочу зазначити, що прямих доказів причетності Пальчевського до негативної діяльності Кремля у ЗМІ я не бачив. Лише чув вирвані з контексту слова щодо начебто воз’єднання з Росією. Не довіряю соцопитуванням, але є очевидним, що рейтинги Пальчевського зростають. На жаль, в Україні, коли з’являється сильний лідер, починаються брудні політичні маніпуляції.

— Дійсно, так. Але не можна бути байдужими…

— Згоден, тому хочу додати. Шановні земляки, треба обов’язково прийти на виборчу дільницю 25 жовтня та виконати свій громадянський обов’язок: проголосувати за оновлення влади шляхом обрання представників прогресивної молоді. Настав час змін і треба довірити владу молодим професіоналам. Новий сильний мер, надійна команда та європейське місто  – це те, за що кожен із нас голосуватиме. Лише змінивши владу, можна змінити і підходи до роботи, і імідж міста на загальнодержавному рівні. Впевнений, що команда від «Перемоги Пальчевського» – це нова сторінка в історії Бориспільщини.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: