Бориспiль
C

Головні новини

Осіння погода зробила грибникам подарунок


Після літньої посухи ніхто не чекав на гарні гриби цієї осені. Проте після рясних дощів осінній ліс дарує справжню насолоду прихильникам тихого полювання. Маслюки, польські, опеньки та білі — вибір на будь-який смак для знаючих грибників.

Осіння погода зробила грибникам подарунок. Зараз у навколишніх лісах можна знайти всі гриби.

Куди поїхати?

Ліс, що починається в селі Старе і тягнеться повз села Сошників до Дівичок, традиційно є місцем паломництва грибників із Бориспільщини. Тут можна знайти будь-які гриби: маслюки, польські, білі. Хоча назбирати тут багато важко – дуже багато грибників. Приїздять із великої території, а більша частина лісу — військові полігони, куди не пускають. Тому не дивно, що багато мешканців Бориспільщини шукають альтернативу далі.

Якщо у вас є авто та багато часу, можна поїхати у Національний природний парк «Залісся», що розташований за Броварами по Чернігівській трасі, поблизу села Семиполки. Там чималий ліс, огороджений парканом, але дірок вистачає, і біля кожної — ряд машин. Незважаючи на велику кількість людей, грибів достатньо.

Якщо хочете виїхати на цілий день та назбирати грибів повний багажник, то доведеться податися ще далі — у Чернігівську область, на Житомирщину, за Остер, де великі ліси.

Природа казкова

Щоб відпочити, можете їхати у найближчий лісок. На сковорідку грибів ви назбираєте, а ще зможете гарно відпочити та насолодитись красою осінньої природи. Яскраве забарвлення дерев підкреслюють цілі родини мухоморів, як ростуть усюди — галявини можуть стати гарним місцем для сезонних фотосесій.

Але варто пам’ятати, що є чимало отруйних грибів, схожих на їстівні, й переплутати їх легко. Тому необхідні уважність і дотримання основного правила тихого полювання: не знаєш, що за гриб, або не впевнений – не бери!

Осіння погода зробила грибникам подарунокОсіння погода зробила грибникам подарунокОсіння погода зробила грибникам подарунокОсіння погода зробила грибникам подарунокОсіння погода зробила грибникам подарунокОсіння погода зробила грибникам подарунок

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: