Бориспiль
C

Головні новини

Про роботу недільного ринку на вул. Луговій


Ситуація: можливе запровадження карантину вихідного дня може поставити під загрозу роботу недільного ринку в Борисполі на вулиці Луговій.

Джерело: перший заступник Бориспільського міського голови Микола Корнійчук.

Пряма мова Корнійчука: «Чи працюватиме в неділю, 15 листопада, ринок на вул. Луговій – невідомо. Це залежить від рішення Кабміну —

якщо карантин вихідного дня запровадять у всіх зонах, то ринок працювати не буде. Якщо ж нововведення стосуватиметься населених пунктів «червоної» зони, то, зважаючи на те, що Бориспіль у «помаранчевій» зоні, недільний ринок працюватиме».

Офіційно: голова правління Бориспільського районного споживчого товариства Костянтин Струков.

Пряма мова Струкова: «На сьогодні ще невідомо, відкриється ринок наступної неділі чи ні, чекаємо відповідних розпоряджень «зверху». Те, що залежить від нас – суворе дотримання карантинних обмежень – ми виконуємо. Контролюємо, щоб продавці та покупці були в масках, а також купуємо плівку, щоб робити перегородки на торгівельних місцях, є антисептики для рук та урни для використаних масок та рукавичок».

Про роботу недільного ринку на вул. ЛуговійПро роботу недільного ринку на вул. ЛуговійПро роботу недільного ринку на вул. ЛуговійПро роботу недільного ринку на вул. Луговій

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: