Бориспiль
C

Головні новини

Бориспіль без дати установчої сесії міськради та повторних виборів мера


Установча сесія Бориспільської міської ради нового скликання відкладається на невизначений термін. Дата повторних виборів голови Бориспільської ОТГ також невідома.

Про результати виборчого процесу на теренах Бориспільської ОТГ повідомив перший заступник Бориспільського міського голови Микола Корнійчук на понеділковій плановій нараді.  

Пряма мова Корнійчука: «Ми сподівалися, що результати виборів депутатів до Київської обласної ради будуть визначені раніше, і планували провести першу сесію нової каденції 10 листопада 2020 року. 

Проте обласна комісія досі не оприлюднила результати виборів до Київської облради. 

Місцеві кандидати в депутати до Київської обласної ради — Володимир Шалімов та Ігор Левітас — утримуються від написання заяви на визнання їх депутатами Бориспільської міської ради. Як тільки будуть підтверджені результати виборів до облради, територіальна виборча комісія зможе провести установчу сесію. 

Станом на 9 листопада невідомо, коли у Борисполі будуть призначені повторні вибори міського голови. 

Озвучено дві дати їх проведення — 27 грудня і 17 січня. 

Але якщо подивитися закон про проведення виборів, то схоже, що дату повинна визначати не ТВК, а Верховна Рада. У такому випадку важко сказати, на коли будуть призначать вибори голови Бориспільської ОТГ».

Микола Корнійчук доручив юридичному відділу вивчити це питання. Також він зазначив, що поки важко сказати, коли змінюватиметься склад виконавчого комітету.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: