Бориспiль
C

Головні новини

Євгеній Черенок про ситуацію з ковідом у Борисполі


На нараді у заступника Бориспільського міського голови 16 листопада директор КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Євгеній Черенок розповів про ситуацію щодо захворюваності на коронавірус.

Пряма мова Черенка: «Якщо говорити про загальну статистику в місті, то скоро по Борисполю буде 2 тис. хворих (доповідач не уточнив, який період має на увазі – авт.). Але статистика показує результати не сьогодення, а минулого тижня. Який стан зараз, ніхто не знає. 

У минулу п’ятницю була проблема з невчасним наданням результатів ПЛР-тестів обласним лабораторним центрам МОЗ України. Наш водій простояв до 10-ти годин вечора. Але це не вина працівників обласного лабораторного центру, це вина керівництва МОЗ».

За словами Черенка, основна група ризику – вікова категорія від 40 до 64 років, це 48% хворих на коронавірус. Захворюваність серед дітей від нуля до п’яти років становить 2%. 

Щотижня дослідження на коронавірус у місті проходять від 300 до 400 осіб.

Факт. Кількість хворих і тих, що одужали — приблизно однакова.

Пряма мова Черенка: «Я зробив вибірку за три дні, результат такий: 94 хворих і 91 тих, хто одужав. Тобто немає прогресу захворюваності.

Раніше говорили, що люди з хронічними хворобами частіше хворіють на ковід, але статистика показує, що лише 37% інфікованих пацієнтів страждали на хронічні захворювання».

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: