Бориспiль
C

Головні новини

Екстрена медична допомога у Борисполі тимчасово змінить адресу


 

Київська обласна рада виділила кошти на ремонт приміщення екстреної медичної допомоги. На період ремонту служба переїде. 

Екстрена медична допомога знаходиться у власності Київської обласної ради. З цієї причини на місцевому рівні неможливо було вирішити питання ремонту приміщення, область цього теж не робила. Та нині крига скресла. Про це повідомив «Вістям» перший заступник Бориспільського міського голови Микола Корнійчук. 

Пряма мова Миколи Корнійчука:

«Нарешті обласна рада виділила кошти на капітальний ремонт приміщення екстреної медичної допомоги, яке знаходиться на вулиці Чехова. Вони звернулися до міської влади з проханням надати альтернативне приміщення на час ремонту. У п’ятницю, 27 листопада, до Борисполя завітав начальник Броварської станції екстреної медичної допомоги Георгій Зубковський. Наша зустріч проходила за участі секретаря Бориспільської міської ради Владислава Байчаса. Прийнято рішення виділити їм приміщення на вулиці Героїв Небесної Сотні, 18, де раніше розташовувалася адміністрація Бориспільського центру первинної медико-санітарної допомоги. Це зручно, бо медики екстреної розташуються неподалік від своєї бази. Також Георгій Зубковський запевнив, що тендер вже проведено і визначено виконавця ремонтних робіт».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: