Бориспiль
C

Головні новини

Ортопедичні послуги від міської первинки


Людям із плоскостопістю, діабетичною стопою чи посттравматичними вадами стопи більше немає необхідності їздити в Київ. Тепер зробити графічний відбиток стопи, розрахувати всі розміри та отримати ортопедичні устілки можна і в Борисполі. Такі послуги надає міська первинка. 

«Я добре знаю цю проблему, у Борисполі є багато дітей із плоскостопістю. Є проблеми й у діабетиків. Раніше для того, аби отримати ортопедичні устілки, необхідно було їхати в Київ, витрачати час і гроші. Тому в мене вже давно було бажання відкрити такий кабінет у Борисполі. Загалом хотіли і майстерню з виготовлення, але поки зупинились на кабінеті», — розповідає директор КНП «Бориспільський міський ЦПМСД» Євгеній Черенок.
Керівництву первинки вдалося налагодити роботу з фірмою, яка виготовляє якісні устілки. Вони надали амбулаторії плантограф, і тепер усі графічні відбитки стопи, після обрахування розмірів, відразу скануються та направляються електронною поштою виробнику, а людина через кілька днів отримує «Новою поштою» вже готові устілки в зручному для неї відділенні.
Також усі пацієнти отримують рекомендації з приводу режиму ходьби в устілках, догляду за ними, а також усі необхідні рекомендації по подальшому лікуванню або профілактиці.
Кабінет почав працювати нещодавно, але вже користується попитом. Приходять як діти, так і дорослі.
«Відразу попереджаю, дітей до 6 років можна не приводити. В кожної дитини до 6 років, плюс мінус рік, фізіологічна плоскостопість. Лише з 7 років можна дивитись та допомагати стопі займати правильне положення», — зауважує Євгеній Черенок.
Усі знімки залишаються в електронній базі, тому є можливість відстежувати зміни формування стопи та надавати вчасні рекомендації пацієнтам.
«Якщо казати про дітей, то через визначений проміжок часу дитина приходить на контроль. Ми порівнюємо знімки і можемо бачити динаміку, це дуже зручно і для лікаря, і для пацієнта», — вважає Євгеній Черенок.

Графічні відбитки стопи скануються та направляються електронною поштою виробнику.

Кабінет плантографії працює в амбулаторії загальної практики сімейної медицини №6, що знаходиться за адресою: м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 158Б (район «Розвилка»).
Телефони для запису:
(093) 089-50-40, (04595) 6-10-50.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: