Бориспiль
C

Головні новини

Ожеледиця завадила частині школярів дістатися своїх навчальних закладів


Факт. Складні погодні умови стали однією з причин того, що більшість бориспільських школярів не зявилася сьогодні на навчання.

Джерело: адміністрації міських навчальних закладів.

Подробиці. Зведеної статистики щодо кількості відсутніх саме через погодні умови по навчальних закладах Борисполяуправління освіти не робило. Окремі заклади із загальної кількості відсутніх учнів теж не виокремлювали тих, кого не булона навчанні через ожеледицю. Тож статистика відсутності бориспільських школярів станом на сьогодні, 11 грудня, має наступний вигляд.

Адміністрація ЗОШ №3 повідомила, що в закладі з різних причин сьогодні відсутні біля 40% дітей. Гімназія «Перспектива» такої статистики не веде, адже вважає недоцільним через те, що у закладі 8 класів (близько 240 учнів) знаходиться на самоізоляції. ЗОШ №6 звітує про 318 відсутніх не за станом здоровя учнів. А ось у міській ЗОШ №7, як вдалося дізнатися в адміністрації закладу, проблем із великою кількістю відсутніх через складні погодні умови сьогодні не було. На навчання не з’явилися лише окремі учні, які проживають у мікрорайоні Нестерівка. ЗОШ №8мала 37% відсутніх школярів від загальної кількості учнів саме через ожеледицю. Адміністрація Бориспільського академічного ліцею повідомила, що в порівнянні зі старшими учнями,молодша ланка закладу показала сьогодні чудову відвідуваність, але в середньому через лід не зявилося на заняття по 6 учнів із кожного класу. У той же час ліцей «Дизайн-освіта» звітує про 68 відсутніх із різних причин дітей із 561 учня закладу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: